Podujatia

Podujatia, ktoré sami organizujeme. Podujatia našich kamarátov. Podujatia, na ktorých nesmieme chýbať. Podujatia, na ktorých spolupracujeme. Proste podujatia, ktoré máme radi.

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

DEŇ BEZ UMENIA
DEŇ BEZ UMENIA

Štatistiky sú alarmujúce: Na Slovensku klesá záujem o kultúru a umenie. Slováci menej ako pred pár rokmi čítajú knihy, menej navštevujú galérie, menej chodia do kina či do divadla. Prečo je to tak? A prečo dáva štát na umenie menej ako je štandard v Európskej únii?

HUDBA, KVETY, SPEV A MY
Hudba, kvety, spev a my

Ak aj ty máš čo ponúknuť, pretože vyrábaš, tvoríš, navrhuješ, maľuješ, fotíš či vymýšlaš, neváhaj nás skontaktovať. Záujemcovia o registračné informácie a podmienky získajú všetko potrebné na adrese: urban.market2010@gmail.com.

SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN
SECRET WALLS X SLOVAKIA GRANDFINÁLE MAREK CINA VS DIAN

Posledný súboj série Secret Walls X Slovakia rozhodne o víťazovi 2. ročníka Live Art Battlov a rozlúči sa so Slovenským publikom exkluzívnou show geniálneho DJ Yoda /UK/.

FEST MARKET VS. BLAF MARKET
FEST Market vs. BLAF Market

A čo vy tento víkend? Budete v Nitre alebo v Bratislave? Alebo aj tam aj tam? Ak áno, určite navštívte jeden z našich trhov - marketov, počas víkendu. Počasie má byť dobré, tak odporúčame vybrať sa von, vypnúť sociálne siete a "pošpacírovať sa" medzi kopou kreatívnej tvorby na čerstvom vzduchu.

IN THE MIDL DESIGN FORUM
In the Midl Design Forum

Už o niekoľko dní sa otvoria brány Berlinky SNG v Bratislave, kde sa po prvýkrát predstaví nováplatforma pre spájanie kreatívnych ľudí v oblasti dizajnu pod názvom In the Midl Design Forum (IMdF).

BLAF MARKET 2013 X BRATISLAVA ART FESTIVAL
BLAF Market 2013 x Bratislava Art Festival

BLAF Market - veci ručne vyrobené, výnimočné, svieže, čerstvé a presne také, aké isto hľadáte na nádvorí SNG v rámci Bratislava Art Festivalu.