Blog / Lifestyle

Podujatia

Termíny najbližších podujatí ešte niesu známe.

ČO O MNE NEVIEš?
ČO o mne nevieš?

Čerstvé Ovocie_FM je rubrika, ktorá prezentuje zaujímavé projekty a tvorcov zo Slovenska. Máš aj ty projekt, o ktorom by sa malo hovoriť alebo si človek, ktorý vytvára unikátne veci? Daj nám o sebe vedieť a možno práve o tebe bude nasledujúca rubrika.

OTVORENá INDUSTRIáLNA NáRUč - URBAN MARKET ZAčíNA
Otvorená industriálna náruč - Urban Market začína

Dnese otvárame o 16:00 všetky naše dvere, brány, náruče a čakáme len a len na vás. Môžete sa tešiť na viac ako 100 originálnych značiek, vďaka ktorým snáď vyriešite darčekové dilemy.

POTVORSKý WORKSHOP NA URBAN MARKETE
Potvorský workshop na Urban Markete

POTVORA prinesie na druhé poschodie vianočnú predtuchu a budete si môcť vyrobiť menovky na darčeky. Tie totiž neoddeliteľne patria k darčekom, aby sa nepomiešali a našli si toho správneho majiteľa. Ak ich ešte nemáte pridite si ich vyrobiť.

ČLOVEčE OMFG INSPIRE ZóNA NA URBAN MARKETE
Človeče OMFG Inspire zóna na Urban Markete

Na tohtoročnom Urban Markete nebude chýbať ani Inspire magazine! Vieme, že po všetkých nákupoch krásnych vecí a vecičiek, ochutnávaní dobrôt a všetkom tom stretávaní priateľov budete unavení a preto sme si pre vás pripravili Inspire „Človeče OMFG zónu“.

ANI DETI SA NEBUDú NUDIť, VďAKA MAKEDO
Ani deti sa nebudú nudiť, vďaka MAKEDO

Tento rok smenezabudli ani na menších návštevníkov marketu. Vieme, že je to s nimi dobrodružstvo už len prísť a preto MAKEDO pripravilo detský kútik a hru s kartónom.

AK Máš RáD/A čOKOLáDU, TENTO WORKSHOP BUDE PRE TEBA!
Ak máš rád/a čokoládu, tento workshop bude pre TEBA!

Máš rád čokoládu, no vždy si túžil po tej svojej? Príď na workshop čokoládovne CHOCOMAZE, kde si budeš môcť poskladať svoju vlastnú čokoládu snov.